Олексій Данильчук "Шлях додому"

Виставка була відкрита 11 лютого 2022 р. Олексій Данильчук – художник родом з Житомира, який мав здібності до малювання ще з дитинства. Він малює для душі, однак його роботами захоплюються сотні.

Сергій і Наталія Носок "Наше життя до..."

11 лютого 2023 р. була відкрита виставка робіт викладачів житомирського закладу «Художня школа ім. В. Шкуринського», а також творчого подружжя – Сергія та Наталії Носок.

"Небокраї Юрія Нагулко"

Юрій Нагулко – заслужений художник України, лауреат премії імені Івана Огієнка. На рахунку митця більше 70 виставок в Україні та за кордоном, його полотна прикрашають виставкові зали та приватні колекції у Нью-Йорку, Парижі, Лондоні.

3 червня 2023 р. він відкрив в Gnatyuk Art Center свою другу виставку.

"ЕКЛЕКТИКА LIVE"

Виставка була відкрита на День міста Житомира.
Представлені художники: Андрій Маєвський, Віталій і Ірина Столярови, Валентин Українець, Віктор Ковалик, Галина Касянчук, Катерина Дацун, Олена Дунєва, Петро Богомаз, Сергій і Наталія Носок, Юрій Супрунчук.
А також нові імена – скульптор Сергій Давидовський і художник Захар Беркут.

"Краса Бузького Гарду"

3 жовтня Галина Волгіна і компанія “АРТ-МАЙСТЕР” представили в Житомирі фотовиставку робіт військовослужбовця, свого колеги, чоловіка і земляка Дениса Кривого, який загинув, захищаючи свободу і справедливість.

Його світлини публікувалися в National Geographiс. Він отримав блакитну стрічку FIAP від найпрестижнішого європейського конкурсу фотохудожників.

Загинув Денис 11.05.2023 р. у Бахмуті, коли намагався врятувати пораненого побратима. 

7 жовтня 2023 р. відкрилась виставка Ірини та Віталія Столярових.

"Суб'єктивна реальність"

"Мить смакуймо як вічну музику!"

Виставка робіт студентів і викладачів Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.Огієнко на честь 65-річчя заснування коледжу.

Translate »
Прокрутити вгору
Call Now Button